Bendrosios sąlygos

Mūsų misija yra padėti žmonėms kurti tvarią elektroninės komercijos bendruomenę ir padėti užsisakyti mūsų paslaugas internetu. Siekdami šio tikslo įgyvendiname toliau nurodytas strategijas.
· Suteikiame jums galimybę susirasti jus dominančią paslaugą internetu. Mūsų svetainėje rasite visas paslaugas, kurias teikia įmonė ir jas galėsite įsigyti internetu. .
· Teikiame medžių pjovimo, genėjimo, sniego kasimo, malkų skaldymo ir kitas ūkinės paskirties paslaugas
· Teikiame pagalbą ir konsultuojame Klientus iškilus klausimams.
· Išklausome jūsų nuomonę ir tobuliname Platformą, kuri sukurta atsižvelgiant į tai kas naudinga Jums.
· Atsižvelgiame į jūsų nuomonę ir rodome necenzūruotus Pirkėjų atsiliepimus.
· Užtikriname informatyvią, vartotojams naudingą svetainę, kurioje pateikiamos konkurencingos kainos.

 1. Taisyklės ir sąlygas

Šios taisyklės ir sąlygos periodiškai gali būti atnaujinamos. Jos tiesiogiai ir netiesiogiai (per platintojus) galioja visoms mūsų paslaugoms, kuriomis galite naudotis internetu, bet kokiu mobiliuoju įrenginiu, el. paštu ar telefonu. Atsidarydami, naršydami ir naudodamiesi mūsų internetiniu puslapiu per platformą (toliau vadinama „Platforma“) ir (arba) atlikdami užsakymą, jūs pripažįstate, suprantate ir sutinkate su toliau išdėstytomis taisyklėmis ir sąlygomis (įskaitant privatumo nuostatus).
Šie puslapiai, turinys ir puslapių infrastruktūra, Pjovėjai.lt parduodamų prekių internetu paslaugos (įskaitant mokėjimo paslaugų koordinavimą), teikiamos per šiuos puslapius ir svetainę Pjovėjai.lt, kuri priklauso ir yra valdoma UAB „Pjovėjai“ bei yra skirti jūsų asmeniniam, nekomerciniam naudojimui pagal toliau pateiktas taisykles ir sąlygas. Pjovėjai.lt pateikdamas produktą ir (arba) paslaugą per Pjovėjai.lt platformą, veiklą vykdo profesionaliai ir atsako už kokybę ir palsaugų suteikimą.

 1. Mokėjimo kortelė arba banko pavedimas

Pjovėjai.lt siūlo apmokėjimą saugiu internetiniu mokėjimu (kurį siūlo ir palaiko jūsų bankas). Mokėjimas yra saugiai apdorojamas per trečiųjų šalių tarpininkus ir atliekamas tiesiogiai iš jūsų kredito / debeto kortelės ar banko sąskaitos. Pjovėjai.lt laikomas atsakingu dėl bet kokio mokėjimo nuskaičiavimo ir iš jo gali būti reikalaujama grąžinti suma už tinkamą ar autorizuotą pinigų nuskaitymą nuo jūsų banko sąskaitos, kredito ar debeto kortelės.

 1. Apibrėžimai

„Pjovėjai.lt“, „mus“, „mes“ ar „mūsų“ reiškia UAB Pjovėjai, t.y. ribotos atsakomybės įmonę, veikiančią pagal Lietuvos Respublikos įstatymus ir vykdančią veiklą adresu Šventupės g. 3, Išlaužas, LT-59305 Prienų r.

„Paslaugos“ reiškia visas mūsų įmonės teikiamas paslaugas (nuo medžių genėjimo iki aukštalipių paslaugas). Visas teikiamas paslaugas rasite mūsų internetiniame puslapyje www.Pjovėjai.lt. Taip pat svetainėje rasite kontaktus, adresą ir kitą jums aktualią informaciją.

„Užsakymas“ reiškia pirkimą internetu, užsakymą, mokėjimą ar įvairių paslaugų užsakymo paslaugą mūsų savitarnos platformoje.

 1. Mūsų paslaugų apimtis ir pobūdis

Per šią Platformą Pjovėjai.lt, vykdydamas profesionalią verslo veiklą, reklamuoja, skelbia, parduoda ir / arba siūlo produktus ir paslaugas, o Platformos lankytojai gali ieškoti, palyginti, išsirinkti, įsigyti, rezervuoti, užsakyti ir apmokėti. Naudodamiesi paslauga (pvz., atlikdami užsakymą), sudarote tiesioginę (teisiškai susaistančią) sutartį su Pjovėjai.lt. Nuo to momento, kai atliekamas užsakymas, mes turėdami jūsų užsakymo informaciją išsiunčiame – užsakymo patvirtinimo laišką Pjovėjai.lt vardu. Nuo to momento Pjovėjai.lt yra atsakingas už prekės ar paslaugos įvykdymą. Platformoje pateikiamą visą informaciją atnaujiname t. y. skelbiamų ir reklamuojamų produktų ir paslaugų kainas, kiekius, aprašymus ir kt. Pjovėjai.lt atsakingas už Platformoje pateikiamos (aprašymo) informacijos (įskaitant kainas, kiekius ir aprašymą) tikslumą, išsamumą ir teisingumą.

Mūsų paslauga skirta asmeniniam ir komerciniam naudojimui. Jūs negalite perparduoti, įkelti į nuorodas, naudoti, kopijuoti, stebėti (pvz. naudodami „scrape“ ar „spider“ sistemas), atvaizduoti, parsisiųsti ar atkurti bet kokio turinio, informacijos, programinės įrangos, produktų ar paslaugų mūsų svetainėje komerciniais ar konkurenciniais tikslais.

 1. Privatumas ir slapukai

Pjovėjai.lt gerbia jūsų privatumą. Jei norite sužinoti daugiau, tai prašome peržiūrėti mūsų privatumo ir slapukų nuostatus šiuo adresu: https://savitarna.pjovejai.lt/content/6-privatumo-politika.

 1. Išankstinis apmokėjimas, atšaukimas, vėlavimas atsiimti ir svarbi informacija

Užsakydami prekę ar(ir) paslaugą iš Pjovėjai.lt sutinkate su galiojančiomis atšaukimo bei atsisakymo taisyklėmis. Užsakymo ir su juo susijusių paslaugų atšaukimo ir(ar) atsisakymo taisyklės pateikiamos užsakymo metu. Atkreipkite dėmesį, kad užsakant yra apibrėžti terminai iki kada galima atšaukti, grąžinti ar keisti. Prieš atlikdami užsakymą įdėmiai perskaitykite informaciją ir susipažinkite su šiomis sąlygomis. Atidžiai perskaitykite svarbią informaciją ir užsakymo patvirtinimą, kuriame galite rasti papildomų nuostatų(pvz., dėl pristatymo ar atsiėmimo laiko). Jei vėluojate priimti užsakymą, būtinai kuo greičiau susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi ir praneškite, kada galima tikėtis informacijos pateikimo iš jūsų(prisijungimai prie serverio, API informacija dėl integracijų ir panašiai), kad išvengtumėte užsakymo atšaukimo už informacijos nepateikimo. Pjovėjai.lt neprisiima atsakomybės už pavėluoto informacijos pateikimo tinkama projekto vykdymui ir paslaugų suteikimui.

 1. Korespondencija ir komunikacija

Atlikdami užsakymą jūs sutinkate gauti el. laišką, kurį galime atsiųsti ir suteikti informacijos susijusios su jūsų prekės užsakymu ir el. laišką po prekės atsiėmimo ar gavimo, kviečiantį įvertinti prekę ar paslaugą.
Norėdami tinkamai užbaigti ir užsitikrinti užsakymą turite naudoti teisingą el. pašto adresą. Neatsakome už bet kokius netinkamus ar su klaidomis parašytus el. pašto adresus arba netikslius ar neteisingus (mobiliuosius) telefono numerius arba netikslius ar neteisingus pristatymo adresus ar mokėjimo kortelės numerius.
Bet kokie Pjovėjai.lt paslaugoms skirti skundai turi būti pateikti nedelsiant ir ne vėliau nei per 15 dienų po numatyto produkto ar paslaugos naudojimo (pvz., paslaugų suteikimo datos). Bet kokie skundai, pateikti pasibaigus 15 dienų laikotarpiui, gali būti atmesti, o ieškovas neteks teisės gauti bet kokią (žalos ar išlaidų) kompensaciją. Vartotojams dėl turimų skundų pirmiausia siūlome susisiekti su Pjovėjai.lt komanda. Jeigu skundas nėra išsprendžiamas, skundą galite pateikti per Europos Komisijos ginčų nagrinėjimo internetu platformą ODR: http://ec.europa.eu/odr.

 1. Reitingavimas, įvertinimas ir Pirkėjų atsiliepimai

Tik per Pjovėjai.lt Platformą apsipirkusius klientus Pjovėjai.lt pakvies pateikti atsiliepimą apie patirtį bendraujant ir balais įvertinti tam tikrus prekės ar(ir) paslaugos aspektus. Užpildyta klientų atsiliepimų forma gali būti įkelta mūsų Platformoje, siekiant supažindinti (būsimus) klientus su jūsų nuomone apie teikiamas prekes ar(ir) susijusias paslaugas ir visiškai ar iš dalies Pjovėjai.lt nuožiūra naudojama (pvz., rinkodarai, pardavimams skatinti ar mūsų paslaugoms gerinti) ir įkeliama kituose socialinės medijos kanaluose: naujienlaiškiuose, reklamose, programose ir kituose Pjovėjai.lt priklausančiuose, naudojamuose ar valdomuose kanaluose. Mes turime teisę koreguoti, atmesti ar pašalinti atsiliepimus savo nuožiūra, jei jie pažeidžia mūsų atsiliepimų taisykles. Klientų atsiliepimų forma laikoma apklausa ir yra nesusijusi su jokiais (komerciniais) pasiūlymais, kvietimais ar kitokiais raginimais. Pjovėjai.lt įsipareigoja dėti visas pastangas ir stebėti bei pašalinti atsiliepimus, kuriuose yra nepadorios informacijos, minima konkretaus asmens pavardė arba informacija nesusijusi su apsipirkimu.

Pjovėjai.lt nepriims atsiliepimų, kuriuose:
• Vartojamos nešvankybės, pateikiami seksualinio, smurtinio ar diskriminacinio pobūdžio komentarai, skatinama neapykanta ar grasinama;
• Minimas vardas ir pavardė arba asmeniškai atakuojamas darbuotojas
• Propaguojama nelegali veikla (pvz., narkotikai, prostitucija)
• Nurodomos interneto svetainės, el. pašto ir fiziniai adresai, telefono numeriai, mokėjimo kortelių duomenys
• Pateikiami politiškai jautrūs komentarai

 1. Atsakomybės apribojimas

Pagal mūsų taisykles ir sąlygas ir kiek leidžia įstatymai, mes būsime atsakingi tik už tiesioginę žalą ar nuostolius, kuriuos patirtumėte dėl mūsų su preke ar paslaugomis susijusių įsipareigojimų nesilaikymo. Kompensuotina nuostolių suma apribojama jūsų užsakymo suma, nurodyta užsakymo patvirtinimo el. laiške.
Pjovėjai.lt atsakingas už paslaugos kokybę, tinkamumą, atitikimą, jos vykdymą. Jūs pripažįstate ir sutinkate, kad Pjovėjai.lt yra atsakingas ir prisiima visą atsakomybę ir įsipareigojimus. Su preke ar paslauga susijusius skundus ir reikalavimus sprendžia Pjovėjai.lt.

 1. Intelektinės nuosavybės teisės

Jei nenurodyta kitaip, programinė įranga, reikalinga mūsų paslaugoms, prieinama arba naudojama mūsų Platformoje ir intelektualinės nuosavybės teisės (įskaitant autorines teises) į Platformos turinį ir informaciją priklauso Pjovėjai.lt(UAB „Pjovėjai“).
Pjovėjai.lt išskirtine nuosavybės teise priklauso visos teisės, pavadinimai ir intelektinės nuosavybės teisės Platformoje, kurioje paslauga yra teikiama ir prieinama (įskaitant Pirkėjų atsiliepimus).

 1. Taikoma teisė, jurisdikcija ir ginčų sprendimas

Šios sąlygos ir mūsų paslaugų teikimas reglamentuojami ir aiškinami pagal Lietuvos įstatymus. Visi ginčai, kylantys iš šių bendrųjų sąlygų ir mūsų paslaugų, pateikiami tik kompetentingiems teismams Vilniuje, Lietuvoje. Vartotojams (Europos ekonominėje erdvėje) patariame iš pradžių susisiekti su mūsų Pjovėjai.lt komanda ir pateikti savo skundus. Jei tai neišsprendžia situacijos, savo skundą galite pateikti per Europos Komisijos ODR platformą. Šią internetinę ginčų sprendimo platformą rasite čia: http://ec.europa.eu/odr.
Originali lietuviška šių sąlygų ir taisyklių versija gali būti išversta į kitas kalbas. Išverstas tekstas yra tik paslauga svetainės lankytojams, o ne profesionalus vertimas, jūs negalite juo remtis, gindami savo teises. Jei kiltų nesutarimų dėl šių taisyklių ir sąlygų turinio ar jo interpretavimo, arba neatitikimų tarp vertimo į bet kurią kalbą ir lietuviškos versijos, lietuviška versija bus laikoma galiojančia, neginčijama ir galutine.
Jei bet kuri šių taisyklių ir sąlygų dalis yra ar tampa neteisinga, negaliojančia ar neįgyvendinama, likusios lieka galioti ir turite jų laikytis. Tokiu atveju neteisinga dalis lieka maksimaliai galioti tiek, kiek leidžia šiai sričiai taikomi įstatymai.

 1. Apie Pjovėjai.lt

Pjovėjai.lt valdo UAB „Pjovėjai“, įkurta pagal Lietuvos įstatymus. Jos adresas yra Šventupės g. 3, Išlaužas, LT-59305 Prienų r. Lietuva. Įmonės kodas: 302935504.